• 21 MAJA 16
  • 1
  Weź udział w castingu i skorzystaj z darmowego zabiegu medycyny estetycznej w FaceMed.

  Weź udział w castingu i skorzystaj z darmowego zabiegu medycyny estetycznej w FaceMed.

  Kto z Was ma ochotę na darmowy zabieg medycyny estetycznej w gabinecie FaceMed? Ogłaszamy casting do naszego programu pt. „Poczuj się pięknie”.

  OPIS PROGRAMU:
  Jeśli chciałabyś odmłodzić swoją twarz, usunąć zmarszczki i bruzdy, wymodelować usta lub owal twarzy zostań bohaterką naszego programu pt. „Poczuj się pięknie”. W ramach nagrań, które odbędą się 12 czerwca 2016, będziemy wykonywać na warszawskim Żoliborzu w gabinecie FaceMed darmowe pojedyncze zabiegi medycyny estetycznej z zakresu:
  • usuwanie lwiej zmarszczki Botoxem;
  • modelowanie ust kwasem hialuronowym;
  • wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym;
  • rewitalizacja okolic oka kwasem hialuronowym;
  • nawilżenie i uelastycznienie skóry kwasem hialurownowym;
  • niwelowanie kurzych łapek Botoxem;
  • niwelowanie zmarszczek poprzecznych czoła Botoxem;
  • Volumetria, czyli poprawianie kształtu i konturu twarzy kwasem hialuronowym.

  Cykl „Poczuj się pięknie” jest nagrywany po to, aby zilustrować jak naprawdę wyglądają zabiegi medycyny estetycznej. Będziemy pokazywać zabiegi krok po kroku i wyjaśniać ich działanie. Co ważne w filmach zawrzemy prawdziwe reakcje bohaterek i ich opinie na temat zabiegów. Program będzie emitowany za pomocą różnych kanałów internetowych (m.in. strony www.face-med.pl i fanpage’a FaceMed).

  JAK ZGŁOSIĆ SWÓJ UDZIAŁ:
  Jeśli chcesz zgłosić się do programu i masz któryś z powyżej wymienionych problemów urodowych, polub nasz fanpage (https://www.facebook.com/FaceMedWarszawa/) i wyślij poprzez niego w wiadomości prywatnej zdjęcie swojego defektu, zdjęcie portretowe oraz opis swojego problemu. Na początku wiadomości napisz, który z wymienionych problemów dotyczy właśnie Ciebie, gdzie mieszkasz i ile masz lat, a także podaj swój numer telefonu i adres mailowy.
  Każdy z uczestników może przysłać kilka zdjęć i opisać klika swoich problemów urodowych. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 5 czerwca 2016. W odpowiedzi 6 czerwca 2016 dostaniesz dodatkowe pytania lub informację, czy zostałaś zaproszona do dalszego etapu na konsultację lekarską.

  WARUNKI UCZESTNICTWA:
  Warunkiem wzięcia udziału w programie i skorzystania z darmowego zabiegu w gabinecie FaceMed, jest podpisanie dokumentu, w którym będziesz wyrażać zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku w filmie i zdjęciach oraz na rozpowszechniania go. Musisz także gwarantować pojawianie się na nagraniu, które odbędzie się 12 czerwca 2016 w gabinecie FaceMed (Warszawa, ul. Rydygiera 13).

  Leave a reply →
 • Wysłane przezTeresa 10 czerwca 2016, 16:50

  Teresa Swierszcz

  odpowiedz →

Zostaw odpowiedź

Kasuj

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress