• 05 LIS 19
  • 0
  Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym – jakie efekty można osiągnąć?

  Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym – jakie efekty można osiągnąć?

  Wraz z wiekiem nasz organizm produkuje coraz mniej kwasu hialuronowego. W efekcie skóra staje się coraz bardziej sucha i wiotczeje, następnie pojawiają się zmarszczki. Twarz wygląda na zmęczoną i starą, jej rysy ulegają zniekształceniu a skóra jest obwisła. W jaki sposób modelowanie twarzy kwasem hialuronowym przywróci skórze jędrność i pozwoli odzyskać atrakcyjne rysy twarzy? Zapraszamy do lektury.

  Na czym polega lifting wolumetryczny?

  Na skutek utraty wagi policzki mogą stać się wklęsłe, a rysy twarzy nadmiernie wyostrzone. Zmarszczki i fałdy na skórze twarzy dodają nam lat. Własne odbicie w lustrze przysparza nam smutku i zniechęca? Rozwiązaniem może być lifting wolumetryczny, który nie wymaga poddawania się zabiegom chirurgii plastycznej.

  Zabieg pozwala na przywrócenie symetrii twarzy i wymodelowaniu jej profilu. Jest prosty i praktycznie bezbolesny. Za pomocą bardzo cienkiej igły, lekarz medycyny estetycznej wprowadza pod skórę w okolicy brody, skroni albo kości policzkowych, kwas hialuronowy w postaci żelu. Następnie dokonuje masażu modelującego kontury twarzy. Kwas hialuronowy nabierający objętości, wypełnia równomiernie odpowiednią przestrzeń pod skórą.

  Skóra zostaje wygładzona i pobudzona do produkcji kolagenu. Pierwszy efekt widać bezpośrednio po liftingu. Potrzeba około 3 tygodni, aby preparat w pełni zadziałał. Twarz odzyskuje zdrowy wygląd na okres od 12 do 18 miesięcy.

  Zalety liftingu wolumetrycznego

  Obecnie zabiegowi modelowania twarzy kwasem hialuronowym poddaje się coraz więcej młodych osób – w wieku około 30 lat, szczególnie jeśli nastąpiła u nich znaczna utrata wagi ciała. Dzięki liftingowi wolumetrycznemu:

  • odzyskują pełne policzki,
  • kąciki ust są uniesione,
  • zostają zniwelowane worki, sińce i zmarszczki pod oczami,
  • ujędrniona zostaje skóra twarzy,
  • rysy twarzy stają się regularne i symetryczne,
  • twarz wygląda na zdrową i młodą,
  • poprawia się samoocena i samopoczucie.

  Warto wspomóc swoją skórę. Dzięki zawartości lidokainy w preparacie liftingującym, zabieg jest bezbolesny. Nawet jeśli po zabiegu pojawi się obrzęk i zaczerwienienie, znikają one mniej więcej do 7 dni. Aby przyspieszyć ten proces, lekarz zaleca przykładanie lodu i stosowanie kremu z arniką.

   

  Leave a reply →

Zostaw odpowiedź

Kasuj

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress