• 16 LIS 16
  • 0
  Spotkajmy się na Żoliborzu! Zapraszam na wydarzenie pod hasłem „Piękne oczy”.

  Spotkajmy się na Żoliborzu! Zapraszam na wydarzenie pod hasłem „Piękne oczy”.

  Drogie Czytelniczki, zapraszam na pierwsze wydarzenie dla kobiet, które chcemy regularnie organizować na warszawskim Żoliborzu! Podczas każdego z nich będziemy skupiać się na zagadnieniach dotyczących kobiecej urody i zapraszać ciekawych gości, którzy wraz z gabinetem FaceMed powiedzą i pokażą jak dbać o siebie. Tym razem przyjrzymy się bliżej oczom i ich okolicom.

  Podczas spotkania pod hasłem „Piękne oczy” powiemy jak skóra wokół oczu zmienia się wraz z upływem czasu, jak szybko poprawić jej wygląd i jakimi metodami można zadziałać. Zastanowimy się również jak dbać o sam wzrok. Jeśli więc masz lub chcesz się ustrzec zmarszczek w okół oczu, doliny łez, cieni pod oczami lub opadającej powieki przyjdź koniecznie 4 grudnia o godz. 10.00 do restauracji Eat&Meet na warszawskim Żoliborzu. 

  W TRAKCIE SPOTKANIA WYSTĄPIĄ

  Aleksandra Lewandowska profesjonalna makijażystka, zaprezentuje różne tajniki makijażu okolic oczu. Podpowie i pokaże jak zrobić odmładzający makijaż, który zniweluje cienie pod oczami, zmarszczki wokół oczu i opadające powieki górne. Zaprezentuje jak odpowiednio modelować łuk brwiowy tak, aby „otwierał” oko.

  dr Beata Kaszyńska – właścicielka gabinetu medycyny estetycznej FaceMed, okulistka, dodatkowo zajmuje się medycyną estetyczną twarzy. Opowie jak dbać o skórę wokół oczu i o same oczy. Przedstawi zabiegi odmładzające i zdradzi co robić, aby skóra w tym miejscu się nie starzała.

  dr Waldemar Weiss – chirurg plastyk (specjalista w dziedzinie chirurgii estetycznej), który na co dzień  przyjmuje w Paryżu i Brukseli. Przybliży zabiegi, jakimi od 30 lat radzi sobie z problemami, takimi jak opadanie powiek górnych i dolnych.

  Spotkanie poprowadzi Aneta Gąsiewicz, finalistka programu „You Can Dance”.

   

  DODATKOWE ATRAKCJE 

  Podczas spotkania zaprosimy gości na poczęstunek przygotowany przez restaurację Eat&Meet oraz rozlosujemy liczne nagrody m.in. zaproszenie na zabieg kwasem hialuronowym lub toksyną botulinową w FaceMed, zaproszenie na konsultację chirurga plastyka do dr Waldemara Weissa, zaproszenie na makijaż u Aleksandry Lewandowskiej. Każda uczestniczka otrzyma również zniżkowe vouchery.

   

  Spotkanie odbędzie się 4 grudnia (niedziela), o godz. 10.00, w restauracji Eat&Meet Food and Wine Restaurant  przy ul. Rydygiera 13 na Warszawskim Żoliborzu. Restauracja mieści się zaraz obok gabinetu FaceMed. 

   

  WSTĘP na wydarzenie jest BEZPŁATNY. Obowiązują ZAPISY. Zapisy trwają do 3 grudnia.

  Aby wziąć udział zapisz się poprzez poniższy formularz. Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona.

  Leave a reply →

Zostaw odpowiedź

Kasuj

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress